تبلیغات
طوفان اندیشه - معجزه ذهن برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها
امام علی علیه السلام :عَوِّدْ نَفْسَكَ التَّصَبُّرَ عَلَى الْمَكْرُوهِ. خود را به شكیبایى در برابر كار ناخوشایند عادت ده .

معجزه ذهن برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها

نویسنده :محسن
تاریخ:یکشنبه 31 اردیبهشت 1391-08:20 ق.ظ

معجزه ذهن برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها

شما برای رسیدن به خواسته ها و در کل آرزوهایتان چه کرده اید؟ آیا همه را دست شانس و تقدیر سپرده اید؟ و معتقدید که تمام زندگی به این دو ختم می شود؛ در اینجا ما به باطل بودن این نظریه می پردازیم و معتقدیم که شانش یا تقدیر اصلا وجود ندارد بلکه این باور ماست که خود را در قالب شانس و تقدیر ظاهر می کند . با خواندن متن زیر می توانید قدمی بزرگ و تحول کلی در طرزفکر و شناختن راه رسیدن به خواسته ها و آرزو هایتان بردارید.

انسان ها دارای دو ضمیر هستند 1)ضمیر خودآگاه 2)ضمیر ناخودآگاه

ضمیر خودآگاه همان تفکر و تعقل و تصمیم گیری، تجزیه و تحلیل مسائل روزمره است و این ضمیر هنگام بیداری و هوشیاری فرد فعال است.

ضمیر ناخودآگاه برخلاف ضمیرخودآگاه همیشه فعال است و عامل تمام بدبختی ها بدشانسی ها ، موفقیت ها و خوش شانسی و مسئول بیشتر اتفاقات زندگی ماست.

شکست در زندگی دلیل وجود باورها و مسائل منفی در ناخودآگاه است.ضمیر ناخودآگاه مسبب تمام عادات مثبت و منفی انسان است. هر کاری که مدتی تکرار شود در ناخودآگاه ضبط شده و عادت رفتاری می شود.

ضمیر ناخودآگاه فقط برنامه هایی را اجرا می کند که به آن داده می شود حتی اگر به ضرر فرد باشد اگر خودتان برنامه ریزی نکنید دیگران یا محیط برای شما برنامه ریزی می کنند.پیام هایی که به ضمیر ناخودآگاه وارد می شود بی چون و چرا پذیرفته و اجرا می کند حتی اگر پیام دروغ ، غیرمنطقی و یا غیر علمی باشد.

یکی از خواص انرژی در جهان این است که انرژی های مشابه خود را جذب می کند، به همین دلیل است که به هرچیزی که می اندیشید پس از مدتی شاهد جذب خودش یا چیزی که به آن ارتباط دارد خواهید بود.

زندگی انسان تماما قانون و حکم است و تصادف ، شانس و تقدیر وجود ندارد؛ ذهن انسان مانند آهنرباست به هرچیزی که فکر می کند همان یا مشابه آن را جذب می کند حتی اگر از آن خوشش نیایید.اگر مدام به مشکلات مالی فکر کنید هر روز مقروض تر می شوید و احتمالا با خود می گویید روزی از این خانه رفته است.

ضمیر ناخودآگاه قدرت تشخیص خوب و بد را ندارد و این کار وظیفه ضمیر خودآگاه است ضمیر ناخودآگاه تمام پیام ها را چشم بسته و قدرت اجرایی بالا انجام می دهد.ضمیر ناخودآگاه فقط قدرت جاذبه دارد یعنی هرچه می شنود به طرف همان می رود .

ادموند اسپنسر می گوید : این ذهن ماست که ما را ثروتمند، فقیر، شاد و یا افسرده ، بدبخت و خوشبخت می سازد.

امام علی (ع) : می فرماید جهان هرکس به اندازه وسعت فکر اوست.

شرایط و دنیای اطراف شما نتیجه تصمیم آگاهانه و اختیاری شماست. اندیشه ها اجباری نیستند بلکه شما تصمیم می گیرید به چه چیزی فکر کنید.

اگر از همین الان به مشکلات و گرفتاریتان متمرکز شوید و دائما آن را پیشرویتان آورید مشکلات برای شما بیشتر خواهد شد و روز به روز گرفتارتر می شوید.

حال راه چاره چیست؟

ما همیشه عادت کرده ایم که به خود بگوییم که من بدشانسم این مسئله برای من، به بدترین وجه ممکن اتفاق می افتد و یا از این قبیل فکرهای منفی . و ضمیر ناخود آگاهمان را پر از انرژی های منفی و باورهای غلط کرده ایم مثلا از طرز لباس پوشیدن کسی خوشمان نمی آید و همان مسئله برای خود یا اطرافیانمان اتفاق می افتد.برای رهایی از این حالت و برای دچار نشدن این گونه مسائل ما ابتدا باید بپذیریم که اینگونه مسائل وجود دارد و بخشی از زندگی است و با برخورد با چنین مسائلی باید از آن گذشت و به نکات مثبت زندگی در آن لحظه اندیشید. حال با خود می گویید چطور؟ ضمیر ناخود آگاه سالها از این نوع مسائل پر شده و برای جایگزینی انرژی های منفی و جذب چیزهای مثبت چند راه وجود دارد که به بررسی آنها می پردازیم.

1)تکرار جملات مثبت

هر روز با جملات مثبت و دلخواه برای رسیدن به خواسته خود تلاش کنید مثلا شما می خواهید که در امتحانی شرکت کنید و آن را با موفقیت بگذرانید مثلا به خود بگویید \"من در امتحان موفقم \" سعی کنید از جملات حال و با رساندن مفهوم کلی آن را بهضمیر ناخود آگاه انتقال دهید باید جملات را روزی تقریبا 100 با تکرار کنید.

فردی بارها در امتحان وکالت شرکت می کرد و هر بار هم در امتحان موفق نمی شد اما او اکنون یکی از موفق ترین وکلا در جهان است فکر می کنید او چکار کرد که نه تنها در امتحان وکالت قبول شود بلکه هم اکنون یکی از برترین و کلاست؟

او یک کت و شلوار به سبک وکلا پوشید و خود را از آن زمان وکیل دانست (از آن زمانی که هنوز در امتحان قبول نمی شد) او آنچنان ذهن خود را آماده کرد که به درجه از شغل خود رسید.

مواظب باشید در هر مسئله ای ، تمام فکرو ذکرتان متوجه آننباشد در این صورت تمام دنیا دست به دست هم می دهند تا این اتفاق نیفتد و آن را به ضمیر ناخود آگاه بسپارید و نگران نتیجه آن نباشید.

این کار را برای رسیدن به آرزویتان حداقل 2 یا 3 ماه انجام دهید.

2) استفاده از آیینه

به این صورت که روبروی آیینه بایستید و به چشمان خود نگاه کنید و خواسته ها و آرزوهایتان را به صورت زیر بیان کنید.

مثلا تو موفقی ،تو شادی تو، با هوشی

3) هیپنوتیزم

انسان وقتی به هیپنوتیزم می رود ضمیر ناخود آگاه آن بیش از پیش فعال و آماده شنیدن دستورات و تحمیل خواسته ها به آن است.

هیپنوتیزم زمانی را که برای روش های قبل که 2 تا 3 ماه بود را کاهش داده و سریعتر به خواسته های خود می رسید حال اگر هیپنوتیزم را می دانید و می توانید خود را هیپنوتیزم کنید این یکی از بهترین راه های رسیدن به آرزو هاست و یا اگر از آن چیزی نمی دانید نگران نباشید ما برای رسیدن به آرزوهایتان به شما کمک می کنیم .ما یکی از بهترین و موثرترین روش های هیپنوتیزم در دنیا را در اختیار داریم بله تعجب نکنید یکی از بهترین و موثرترین روش های هیپنوتیزم در دنیا

که توسط استاد کابوک و با صدای خود ایشان تهیه شده است و هم اکنون می تواند در اختیار شما باشد این بسته آموزش طوری است که فرد با گوش کردن به آن می تواند به هیپنوتیزم برود و در آن حالت هر خولسته و مشکلی را می توان بیان کرد زیرا ضمیر ناخودآگاه بیشتر از قبل آماده فرمانبرداری از شماست سعی کنید از این موهبت الهی به درستی و در کارهای نیک استفاده کنید.داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
best medicare supplement plans
چهارشنبه 10 آبان 1396 07:30 ب.ظ
وقتی که من در ابتدا اظهار نظر کردم، بر روی "اطلاع از من وقتی نظر جدید اضافه شده است" را کلیک کرده و در حال حاضر هرکدام
یک نظر اضافه شده است و من سه ایمیل دریافت می کنم
نظر مشابه آیا راهی وجود دارد که بتوانید حذف کنید؟
مردم از آن سرویس قدردانی آن
ask psychic question
چهارشنبه 10 آبان 1396 05:25 ب.ظ
ضرب و شتم شگفت انگیز! من آرزو می کنم در حالی که شما شاگرد
اصلاح وب سایت خود، چگونه می توانم برای اشتراک
یک وب سایت وبلاگ؟ حساب من یک معامله قابل قبول را به من داد.

من کمی از این پخش تلویزیونی به شما خبر داده بودم که ایده واضح روشن است
Margarette
دوشنبه 9 مرداد 1396 09:26 ب.ظ
Its not my first time to pay a visit this web page, i am browsing this website dailly and take fastidious information from
here every day.
Ardis
جمعه 16 تیر 1396 07:15 ب.ظ
Helpful information. Fortunate me I found your site unintentionally, and I am surprised why this coincidence did not took place in advance!

I bookmarked it.
home std test
یکشنبه 4 تیر 1396 07:35 ب.ظ
قلب از خود نوشتن در حالی که صدایی مناسب در آغاز آیا واقعا حل و
فصل درست با من پس از برخی از زمان.
جایی در سراسر جملات شما در واقع قادر به من مؤمن متاسفانه فقط برای کوتاه در حالی
که. من هنوز کردم مشکل خود را با
جهش در منطق و یک ممکن است را خوب به کمک پر
کسانی که شکاف. اگر شما در واقع که می توانید انجام من می
مطمئنا تا پایان در گم.
std clinics near me
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:18 ق.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در
حالی که صدایی دلنشین ابتدا
آیا واقعا حل و فصل درست با من پس از برخی
از زمان. جایی در سراسر جملات
شما در واقع قادر به من مؤمن اما فقط برای بسیار
در حالی که کوتاه. من هنوز کردم مشکل خود را با فراز در مفروضات
و یک ممکن است را سادگی به پر
کسانی که معافیت. اگر شما که می توانید انجام من خواهد قطعا بود در گم.
Kyle
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:29 ق.ظ
These are truly fantastic ideas in concerning blogging.

You have touched some good points here. Any way keep up
wrinting.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر